Akbank İhtiyaç Kredisi 2019

Akbank İhtiyaç Kredisi 2019

Akbank ülkemizde uzun yıllar hizmet veren özel bir banka olmasının yanında kişilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamak için en çok tercih ettiği bankalardan başında gelmektir. Akbank’tan kredi başvurusu yaparak anında nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi 2019 başvurusu yapmak isteyenler için banka uygun faiz oranları ile taksitli kredi seçenekleri hazırlamıştır.Kredi başvurusunda bulunma düşüncesinde olan insanlarımız için bu yazımızda var olan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 hakkında yer alan bilgileri inceleyerek faiz oranı en uygun olan fırsatlarla kredi çekerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı 2019


Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı 2019 yılı içerisinde 
%2,90‘dan başladığı görülmektedir.Ülkemizdeki diğer mevcut  bankalarla değerlendirildiğinde faiz oranının oldukça düşük gözlendiği Akbank’ta siz de  hemen şimdi kredi başvurunuzu yaparak acil nakit gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Geçtiğimiz yıla baktığımızda tüm bankalar 48 aya kadar ihtiyaç  kredisi vadesi verebiliyordu, fakat BDDK’nın kararı ile tüm bankalar artık en fazla 36 ay vade ile kredi verilebilecek. Eğer sizde uygun faiz oranlarıyla,36 aya varan vadeler ile kredi çekmeyi düşünüyor ve istiyorsanız hiç durmadan Akbank kredi başvurunuzu  yapın ve kredinizi kullanmaya başlayın.İhtiyaç krediniz doğrultusunda başvurunuzda banka kişilerin kredi notuna, kredi siciline, geriye dönük kredi kartı ödemelerinize, parasal durumunuz, aylık geliriniz incelenecektir. Akbank’tan bireyin ihtiyaç kredisi alabilmesi için 1400 seviyelerinde kredi notuna sahip olması gerekmektedir. Kredi notu seviyesi ve diğer şartlar uyulması durumda banka kişilerin kredi istediğini onaylamak durumdadır. Aşağıda tabloda akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını baz alarak örneklemeler hazırladık. Sizde en uygun faiz oranı ve vade ile hesaplamalar yaparak çekeceğiniz miktarı ve aylık taksit tutarını hesaplayabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama 2019

 


Kredi Miktarı


Vade


Faiz oranları


Aylık ödeme tutarı


5.000 TL


36 AY


2,79


241 TL


10.000 TL


36 AY


2,77


480 TL


15.000 TL


36 AY


2,71


713 TL


25.000 TL


36 AY


2,69


1.208 TL


30.000 TL


36 AY


2,67


1.416 TL


50.000 TL


36 AY


2,57


2.318 TL


Yukarı gördüğünüz tabloda akbank ihtiyaç kredisi hesaplama 2019 yılına ait veriler baz alınarak 36 ay vade sabit olup örneklemeler yapılmıştır. Kredi çekmek istediğiniz miktar arttıkça faiz oranları düşüş göstermektedir. Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu 18.12.2018 tarihine ait veriler baz alınarak hesaplanmıştır Piyasalardaki ani dalgalanmalar ve döviz kurlarında ki ani artış ve düşüşle orantılı olarak banka faiz oranları anlık değişimler gösterebilmektedir. Bu nedenle kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka bankanın İnternet sitesi üzerinden faiz oranlarının güncelliğini bankadan  tespit ve kontrolünü sağlayınız. 


Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sizde Akbank’tan ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız, Akbank şubeleri aracılığıyla, telefonunuzdan sms atarak , internet veya cep şubeden, müşteri hizmetlerinde, bankamatiklerden yapabilmekte olduğunuzu bilmenizi isteriz. Kredi başvurunuz bankaya ulaştıktan kosa süre sonra banka değerlendirme süresi sonrasında banka size olumlu veya olumsuz  geri dönüş sağlayacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 22 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın