Esnek Hesap Açan Bankalar 2019

Esnek Hesap Açan Bankalar 2019

Özellikle maaş hesabınızın bulunduğu bankalar sayesinde hesabınızda nakit para bulunmadığında esnek hesabınız sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu tür esnek hesap açan bankalar 2019 yılı içinde aynı koşullarla işlemlerine ve hizmet vermeye devam edecekler. Hesabınız dışında ve hiç para kalmaması durumunda eğer maaş hesabınız var ise dörtte biri kadar esnek limitiniz olur. Bu limit sizin talebinizle zamanla yükseltilebilir. Çekeceğiniz para için gün bazında faiz uygulanır ve ek olarak başka herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Bu hesap sayesinde havale eft ve borç ödeme gibi her türlü işlemi anında yapabilirsiniz. Çekilen tutar karşılığında uygulanan faiz günlük uygulanacağı için hesabınıza para girişi sağlandığında borcunuza istinaden toplam gün sayısı faizi kesintisi ile paranız yatırılır.

Yapıkredi Bankası Esnek Hesap 2019

Hesabınızda para olmaması halinde fatura ödemelerinizi ya da para transferlerinizi nakit para çekme işlemleri gibi bir çok seçenekten faydalanabileceğiniz Yapı kredi esnek hesap 2019 için istediğiniz zaman başvuru yapabilirsiniz. Bu bakiye sizin içeride bulunan eksiye düşen paranız gibi değerlendirin. Bu işlem için sadece gün bazında faiz ödemesi yaparsınız.

Esnek hesap başvurusu için;

  • Kimlik fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu
  • Emekliler için hesap cüzdanı
  • Kira geliri varsa tapu fotokopiler

Bu evraklar banka müşterisi olmamanız dahilinde istenir. Maaş hesabı olan tüketici için evrak talep edilmeden müşteri hizmetleri sayesinde hesabınız anında tanımlanabilir.

Finansbank Ek hesap 2019

Esnek hesap finansbank da ek hesap olarak geçmektedir. Hesabın özellikleri dilerseniz ihtiyaçlarınız durumunda ya da alışveriş kullanımların da ek hesap limitini değerlendirirsiniz. Hesabınızda nakit para olmaması durumunda ek limitiniz devreye girerek dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Talimatlı işlemleriniz için hesapta para olmadığı durumlarda otomatik olarak ek hesabınızdan para çekilir ve ödemeleriniz gecikmemiş olur.

Ek hesaptan yapılan işlemler için günlük faiz uygulaması yapılır. Hafta sonları yapılan işlemlerde buna dahildir. Finansbank ek hesabının diğer bankalardan ayıran bir özellik ise taksitli ödeme yapabilmenizdir. Kullanacağınız tutarı 2 ile 24 ay içerisinde geri ödeyebilirsiniz. Taksitli kullanımlar minimum 200 TL maksimum 10.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Açacağınız finansbank ek hesap 2019 sayesinde bir çok avantaj elde edebilir nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için şubeye gidebilir veya telefon bankacılığı ile müşteri hizmetleri yetkilisinden bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 12 Mart 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın