Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Sahip olduğunuz Garanti kredi kartınızın limitleri yetersiz ve yükseltmek mi istiyorsunuz ? Bu yazımızda Kredi kartı limit arttırma 2019 işlemlerini ve aşamalarını sırasıyla sizlere anlatacağız. Garanti bankasının limit arttırma talebinde bulunan müşterilerde dikkat edeceği hususlar nelerdir? Bu sorularınız cevabını aşağıda ki yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Yükseltme 2019

Garanti Bankası kredi kartınız olması durumunda, kartlarınızın banka tarafından belirlenmiş olduğu kart limitlerini yükseltebilirsiniz. Kredi kartı limiti yülkseltme işlemleri 2019 yılı içerisinde değişikliğe gitmemektedir. Garanti bankası kredi kartları kişilere büyük zaman ve kolaylık sağlamaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde, fatura ödemelerinde. taksitle alışverişlerde ve nakit ihtiyaçlarımızı karşılarken bu kartları kullanmak durumdayız. Ancak bankaların belirlemiş olduğu limit doğrultusunda harcama yapılabilmektedir. Garanti bankası müşterinin kart ihtiyacını karşılarken ve ya limit arttırma talebinde bulundukları zaman kişilerin aylık gelirlerine ve kredi notuna göre bir limit belirler. Bunun dışında kredi kartı ödemeleriniz düzenli ve zamanında yapılması da limit arttırma talebinde çok önemlidir. Kredi kartınız düzenli ödediğiniz takdirde sizin talebiniz olmaksızın banka müşteri hizmetleri tarafından aranarak kredi kartı limitinizi arttırabilecekleri konusunda size bilge verebilirler.  Ülkemizde bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Garanti Bankasının, müşterilerinin talepleri doğrultusunda kredi kartı limit arttırması konusunda çeşitli destekleri ve hizmetleri vardır. Garanti bankası tüketicilerin kullanmış oldukları kredi kartlarının limitini kolay ve hızlı bir şekilde arttırmak için bir çok seçenek sunmuştur. Garanti bankası kredi kartı limit arttırma 2019 yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

SMS ile Kredi Kartı Limit Artırma Talebi 

Garanti bankası kredi kartı limit arttırma işlemini Sms ile hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. Sms ile limit arttırma işleminde garanti bankasına kayıtlı cep telefonu numaranızdan sırasıyla belirtmek gerekirse büyük harflerle ARTTIR, istenen limit, kart son 6 hane,  aylık net gelir bilginizi aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a mesaj göndererek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. (Örnek sms: ARTIR 2500 450020 3000) Yurt dışından limit arttırma işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız  0532 752 33 40’a sms göndermeniz gerekmektedir.

Garanti Cep Kredi Kartı Limit Artırma 

Öncelikle akıllı telefonunuza Garanti Cep uygulamasını indiriniz. Daha soran Garanti cep uygulamasına giriş yapınız. Uygulama açıldıktan sonra sırasıyla kredi kartı, kart işlemleri, limit arttırma adımlarını sırasıyla izleyerek kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Bonus Flaş Kredi Kartı Limit Artırma Talebi

Akıllı telefonlarınıza Garanti bankası kredi kartı uygulaması Bonus Flaş’ı indiriniz. Daha sonra indirilen Bonus flaş uygulamasına giriş yaparak kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Bonus flaş uygulamasına giriş yaptıktan sonra sırasıyla kredi kartı bilgileri, kart seçimi, limit artırım menüsüne gelerek limitinizi arttırma talebinde bulunabilirsiniz.

Garanti İnternet Bankacılığı Kredi Kartı Limit Artırma 

Garanti İnternet bankacılığında, istediğiniz zaman kredi kartı limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanında, Garanti İnternet de düzenli limit artırım talimatı vererek hızlıca kredi kartı limitinizi arttırabilirsiniz. Garanti Bankası İnternet bankacılığına (www.garanti.com.tr)  giriş yaptıktan sonra “Kartlar > Kredi kartları” adımlarını izleyerek kredi kartı limit arttırımı işlemini yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Şubesi Üzerinden Kart Limit Arttırma

Sizlere en yakın Garanti bankası şubesine giderek müşteri temsilcisiyle görüşerek kredi kartı limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı limit arttırma talebiniz Garanti bankası tarafından değerlendirildikten sonra olumlu olması durumda kredi kartı limitiniz yükseltilecektir.  Limit artırım talebinizin sonucunu öğrenmek için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayarak ve sorularınız cevabını öğrenebilirsiniz.

Garanti ATM Üzerinden Kredi Kartı Limit Artırma 

Limitini yükseltmek istediğiniz kredi kartınızı Garanti bankasının ATM’sine taktıktan sonra limit işlemleri menüsüne girerek limitinizi yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz. Limitinizin düzenli olarak artırılmasını isterseniz bankanızın ATM’lerinden “LİMİT İŞLEMLERİ” adımından periyodik limit artışı onayı da vererek ödemelerin düzenli yapılması durumunda limitiniz düzenli olarak artış gösterecektir.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın