Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Yapı Kredi Kredi Kartı Limit Arttırma 2019

Ülkemizde ve dünyada kredi kartı kullanımı oldukça yaygınlaşmış olup bütün ödeme ve harcamalar bu kart üzerinden yapılmaktadır. Bunun başlıca nedenlerinden birinin bir tanesi de insanların üzerlerinde nakit para taşıma sorununu olarak gösterilebilir. Bankaların belirlemiş oldukları limitler doğrultusunda harcamalar yapılabilmektedir. Bu yazımızda Yapı Kredi kredi kartı limit arttırma 2019 konusunda bilgi vermekle beraber limit arttırma yollarının detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yapıkredi Kredi Kartı Limit Yükseltme 2019

Yapı Kredi bankası sürekli gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerinin zaman kaybını önlemek için sınırsız bankacılık kanallarını sürekli yenileyerek geliştirmiştir. Bu sayede müşteriler talepleri doğrultusunda en hızlı ve kolay şekilde kredi kartı limitinizi artırabilir ve düzenli limit artırım talimatı verebilirler.Kredi kartları sayesinde fatura ödemelerimizi, taksitli alışveriş imkanı, kira ödemesi, para çekme ve para yatırma gibi bir çok işlemi gerçekleştirebiliriz. Kredi kartı limit artırım talebinizi iletebilmeniz için, bankamız sistemindeki gelir durumunuzu ve iş-meslek bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Güncel bilgileriniz doğrultusunda, müşteri limitinizin artırılması için banka tarafından limit artırımı için değerlendirme talep edebilirsiniz. Limit artırım talebiniz banka tarafından anında değerlendirilerek, değerlendirme sonucunda güncellenen müşteri limitiniz ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilecektir. Kredi kartı ödemeleriniz düzenli olması durumunda kredi kartı limit artırım talebiniz kolaylıkla gerçekleşecektir. Yapıkredi bankası müşterilerine kredi kartı Kredi Kartı limiti artırımında sizlerin gelir düzeyi kart borcunuzu ödeyebilmeniz açısından önem arz etmektedir. Yapıkredi kredi kartı limit yükseltme 2019 yılı seçeneklerini ve başvuru detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card Limit Artırımı 2019 

İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil Üzerinden Yükseltme;

En kolay kredi kart limiti yükseltme yolu internet bankacılığı üzerinden yapılmaktadır. İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kredi Kartı Limit Değişikliği adımlarını izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcileri İle Kredi Kartı Limiti Yükseltme;

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerinin telefonu olan 444 0 44′ arayarak müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisiyle görüşerek kredi kartı limiti arttırma işlemini hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Banka Şubelerinden Kart Limiti Yükseltme;

En klasik yöntemlerden birisi olan en yakın Yapı Kredi bankası şubelerine giderek World kartınızın limitini yükseltebilirsiniz. Şubeye gidereken gelirinizi gösteren maaş bordronuzu da götürmenizi tavsiye edebiliriz.

SMS ile World Kart Limiti Yükseltme;

Yapı Kredi bankasına kayıtlı cep numaranızdan sms’ler ile de kart limiti artırım talebinde bulunabiliyorsunuz. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmından sırasıyla istediğiniz limit,kredi kartınızın son altı hanesi, aylık gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4411’e sms göndererek limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. (Örneğin: 3000, 123456, 1800)

Yapı Kredi word kart limit arttırımı 2019 işlemleri hakkımda yorum yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın